Co robi techmaniak w święta ? choinkę elektroniczną !

arduino_xmass_trree_642_362_force

Jak co roku po końcu świata przychodzi czas na święta. W marketach obok składanych bunkrów i tlenu w batonach można kupić lampki (teraz już same ledy) i inne świecące ozdoby. Prawdziwy freak oczywiście nie kupi gotowego sznura ledów i choinki tylko wyda ponad stówę na Arduino i inne części. Nie ważne że rodzina go znienawidzi za to że lutuje zamiast produkować pierogi. A to wszystko dla tego aby zrobić mega mini choinkę dla satysfakcji i lansu na wszystkich hakerskich portalach.

Na hackaday znalazłem fajną produkcję na arduino, jest to choinka, bo co innego mogło by być niż w jest w temacie… :) Taki Pan jak Danilo Larizza ją skonstruował a ja zapraszam do obejrzenia wyników jego pracy.

Ale, ale POLSKA ma też swoich frików ! Na elektrodzie są też fajne choinki

Pierwsza autora AdamKow

3294359300_1356133354

 

Ehhh szkoda ze nie ma filmiku …..

A druga … i tu jest już filmik, autor  Mirek36

9614050000_1355495572

 

Nie ma sensu opisywać tych choinek pod względem dlaczego i z czego zostały one zrobione jak ktoś jest ciekawskim frikiem niech zajrzy sobie do choinkowych tematów na elektrodzie.

Mi się choinki bardzo podobają, akurat mam jedno arduino wolne wiec w tym roku nie będzie pierogów haha

 

Przemek

Twórca portalu techfreak, elektronik, pasjonat wszystkiego co fajnie, co można przerobić. W wolnym czasie grzebie przy nettemp. A sport jaki uprawia to mini drony klasy 250.