Cool Led Cube

Dziś niestety nie napiszę o tym że policja na swoim portalu opisuje co wolno ściągać a co nie, ani nie napiszę o tym że mali chińscy robotnicy ukrywają listy w zabawkach. Co pewnie jesteście rozczarowani ? spoko mam coś fajniejszego, Cool Led Cube – kwadrat animacja stworzona z ośmiu rzędów po 64 diody led.

Led_cube_8x8x8_642_362

Jakiś czas temu widziałem takie projekty w necie ale jakoś nie pamiętam czy mi się nawet w link nie chciało kliknąć (prawdziwy techFRIK klika we wszystkie linki) w sumie nie ważne :P Na elektrodzie znalazłem projekt takiego autora jak Dawid523 był to LED Cube 8x8x8. Obejrzałem filmiki i zrobiły na mnie wrażenie a z tego powodu że fajne animacje można wydusić z takiego kwadracika. Zapraszam do oglądania:

Sam autor pisze że wzorował się na jakimś projekcie i że jest trochę roboty aby stworzyć jakąś porządna animacje ale przede wszystkim podoba mi się ten projekt bo tworzą go nasi elektromaniacy :D a po drugie zostawia duże pole do popisu na przyszłość aby stworzyć nowe lepsze animacje.

Aby zobaczyć full opis i fotki z tworzenia zapraszam na elektrowywalaczkę moich postów jak bym był spamerem ;P znaczy do tematu autora.

 

 

Przemek

Twórca portalu techfreak, elektronik, pasjonat wszystkiego co fajnie, co można przerobić. W wolnym czasie grzebie przy nettemp. A sport jaki uprawia to mini drony klasy 250.