Domowej roboty czołg !

Nic mnie nie miało dziś zdziwić w końcu jest wtorek, wtorek jest zazwyczaj po poniedziałku a poniedziałek nie jest dobry, ze względu na na masę roboty. No ale nie ważne. Poszukując nowych ciekawostek ze świata IT znalazłem na theverge.comDIY czołg. Było już wszystko domowej roboty ale nie czołg :)

Domowej roboty czołg zbudowany przez syryjskich rebeliantów o nazwie Sham II która pochodzi od starożytnej Syrii, jest zbudowany na podstawie podwozia samochodowego. Co pewnie nie czyni go mino odpornym. Całość jest okryta nawet grubymi blachami, niema co się dziwić  w końcu to czołg lol. Dobra już na poważnie. Głównie co przyciągnęło moją uwagę to kontroler PLAYSTATION i ekrany LCD w środku. To dosyć fajny pomysł sobie pograć w czołgu sterować wieżyczką z karabinem i widzieć wszystko na ekranie LCD zamiast wystawiać się na odstrzał. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Pojazd bardzo fajny jako ciekawostka w świecie DYI. Bałbym się wyjechać tym na wojnę.. ale co ja sobie siedzę tylko przed kompem.

Przemek

Twórca portalu techfreak, elektronik, pasjonat wszystkiego co fajnie, co można przerobić. W wolnym czasie grzebie przy nettemp. A sport jaki uprawia to mini drony klasy 250.