Jak ożywić starego Game Boy Advance ?

building-a-tiny-arcade-cabinet

Mogę się założyć że ta przeróbka Gameboy’a powstała nie dlatego że autor chciał kiedyś mieć takiego i go nie dostał, ani dlatego że teraz na starość odbija sobie dzieciństwo tylko dlatego że nudziło mu się na maxa. haha. Trzeba przyznać ze z nudów wychodzą naprawdę pięknie wyglądające rzeczy.

start2

Tak jak widać albo nie, albo można domyślić się po tytule, człowiek Jani ‚Japala’ Pönkkö z metku.net przerobił swojego GameBoy’a Advance SP na mini wersje szafy zręcznościowej. Konstrukcja jest dokładnie i fajnie zrobiona, wymagała czasu i sprzętu. Całkiem nie zły gadżet powstał z tej pracy, nie zdziwię się jak pojawi się w sklepach takich jak toys for lols itp.

gameboy_arcade

Całą relacje z tworzenia można zobaczyć pod tym adresem metku.net. Na allegrosie można kupić oryginał za ok stówkę więc zapaleni techfreaki mogą ruszać do tworzenia swojej wersji.

No nie był bym sobą jak nie wkleiłbym wideo, żeby można było się napatrzeć!

 

Przemek

Twórca portalu techfreak, elektronik, pasjonat wszystkiego co fajnie, co można przerobić. W wolnym czasie grzebie przy nettemp. A sport jaki uprawia to mini drony klasy 250.