Pojawienie się na rynku iPhone 6 wywołało wiele komentarzy dotyczących kierunku rozwoju firmy. Jednak w świecie nadgryzionego jabłka więcej komentarzy dotyczy designu, jakości materiałów niż tego, jaki procesor i pozostałe układy zostały zamontowane w urządzeniu. Dzieje się tak, ponieważ Apple przyzwyczaiło nas do płynności pracy swoich urządzeń. Niemniej jednak chciałbym przedstawić Wam etui dedykowane dla iPhone 6, które może poprawić i tak bardzo dobry wygląd.

techfreak_kajsa_001

Kajsa Case Protector – stylowe etui dla smartfona Apple. Wielu użytkowników od razu powie, że ideału się nie poprawia, a lepsze jest wrogiem dobrego. Jednak jest część osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i dbają o obudowę.

techfreak_kajsa_002

Nie od dziś wiadomo, że  obudowy, nie ważne z jakiego by nie były materiału, ulegają uszkodzeniu. Nawet zwykle użytkowanie powoduje powstawanie rys, obdarć na krawędziach czy tylnej klapce. Dlatego dużo osób decyduje się na zastosowanie dodatkowej ochrony.

Jednym z takich zabezpieczeń jest właśnie Kajsa Case Protector. Można by rzec, że na rynku wręcz nie ma już miejsca na nowe i ciekawe pomysły, ponieważ mnogość ofert przyprawia o ból głowy. Jednak Kajsa wymyśliła ciekawy koncept, który przedstawia się w następujący sposób.

techfreak_kajsa_003 techfreak_kajsa_004 techfreak_kajsa_005

Kajsa Case Protector jest ochraniaczem na tył iPhone’a. Zabezpiecza również krawędzie, a w szczególności zaokrąglone narożniki, które potrafią się obcierać psując estetyczny wygląd telefonu.

Oczywiście dla posiadaczy iPhone’ów ważny jest design i tutaj Kajsa stanęla na wysokości zadania, ponieważ dostarczają obudowy w teksturze drewna w czterech odcieniach kolorystycznych – Beige, Black, Brown, Khaki.

techfreak_kajsa_006

Powiecie, że wygląd to nie wszystko i ważna jest też trwałość – macie rację. Ale także tutaj nie można do niczego się przyczepić, ponieważ Kajsa Case Protector wykonana jest z poliwęglanu, a więc tworzywa, które ma bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, szczególnie jeśli chodzi o udarność (upadki, uderzenia). Jest to bardzo istotne, aby po upadku nasz telefon nie tylko działał, ale miał jak najmniej śladów nagłego spotkania z ziemią.

techfreak_kajsa_008

Wróćmy jeszcze na moment do kwestii wzornictwa, ponieważ producent nie poszedł na łatwiznę starając się w elegancki sposób wykonać widoczną część etui, bardzo dobrze prezentuje się też powierzchnia bezpośrednio przylegająca do telefonu.

Wewnętrzna powierzchnia posiada grafikę z drzewem, która dopełnia całość bardzo dobrego wyglądu. Własnie takie drobne szczegóły sprawiają, że z pozoru bardzo proste i wydawać się mogło, rzeczy, które nie zaskoczą już niczym nagle nas jednak zaskakują i to w sposób jak najbardziej pozytywny.

Reasumując, uważam, że Kajsa Case Protector idealnie dopełnia design iPhone’a i sprawia, że możemy na nowo ożywić i wzbogacić dobrze znany wygląd.

Cena, jaką musimy zapłacić za tego typu Case waha się w granicach $10, ale myślę, że nie jest to wygórowana cena biorąc pod uwagę jakość wykonania, design oraz materiał gwarantujący bardzo dobrą ochronę.

Informacje dotyczące materiałów oraz ceny: Gearbest.com

Całą kategorię produktów można znaleźć tutaj: iphone-6s-cases