Mini transformers z kamerą i WiFi

Transformers który zamienia się z samochodu w robota to było kiedyś marzenie każdego  dzieciaka który oglądał transformersy ( mam na myśli bajkę ). Jak wiadomo technika idzie do przodu i takie zabawki nie są nowością ale po obejrzeniu poniższego filmiku pomyślałem, ja też chce to mieć.

Samochód jeździ, jest zdalnie sterowany posiada kamerę, wbudowane wifi a obraz można oglądać na smatfonie, działają nawet światła. W końcu transformuje się do robota, rewelacja, konstrukcja przemyślana, dopracowana, robi to naprawdę fajnie. Mało tego dalej można oglądać obraz z kamery a dodatkowo strzelać z wyrzutni strzałek które są umieszczone w rękach. Robot naprawdę dopracowany wygląda jak by konstruktor wykorzystał wszystkie możliwości na maksa. Obudowa robota jest tworzona w drukarce 3D a sam konstruktor zbudował takich transformerów 10 sztuk. I wszystkie na sprzedaż.

 

Przemek

Twórca portalu techfreak, elektronik, pasjonat wszystkiego co fajnie, co można przerobić. W wolnym czasie grzebie przy nettemp. A sport jaki uprawia to mini drony klasy 250.