Jak ostatnio obserwujecie Youtube i stronę to możecie zobaczyć, że trochę ostatnio latam i testuje. Do tego wszystkiego są potrzebne kamery i wpadłem na pomysł aby kręcić więcej ujęć z testowanej kiedyś mini kamerki RunCam HD. Okazało się, że nie zawsze działa..

Założyłem kamerę na ramę GEP-ZX5 i okazało się że nagrywa ona tylko do jakiegoś momentu albo do upadku. Dziś zajrzałem co w niej siedzi w nadziei, że znajdę jakieś słabe połączenia lub coś co mogę szybko naprawić. Przypomniało mi się też, że kiedyś zakupiłem zapasową baterię do RUNCAM HD. Po rozkręceniu okazało się, że złącze USB jest zaśniedziałe a w baterii jest mini przerwa. Jak widać poniżej bateria była przyklejone na taśmę dwustronną ale to chyba nie chroniło jej przez przesuwaniem się w środku. Taśma kaptonowa i osłona baterii była uszkodzona więc całość kwalifikuje się do wymiany. (Mimo, że wygląda to jak by tylko minusy się zwierały.) Przed wymianą baterii trzeba pamiętać o zamienieniu przewodów bo plus w baterii od mobiusa jest po drugiej stronie. Dodatkowo wymyśliłem, że zablokuje baterię twardą gąbką tak aby nie latała w środku. Wymiana to pare min a efekt będzie pozytywny!
techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-20 techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-21 techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-23 techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-22 techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-26 techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-24 techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-25 techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-28 techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-27 techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-29 techfreakpl_runcamhd-runcam-hd-repair-naprawa-30