Robot Dragonfly – zdalnie sterowana ważka nadciąga

Chciałbym przedstawić już chyba po końcu świata lol, projekt który pojawił się na indiegogo.com. Jest to kolejny latający wynalazek na punkcie którego wszyscy oszaleli, Robot Dragonfly – latająca ważka, zdalnie sterowana w różnych opcjach kolorystycznych i sprzętowych.

dragonfly_642_362

Ok na początek polecam zapoznać się z tematem oglądając poniższe wideo:

No i co ? zdalnie sterowany robot ważka który jest wielkości ręki ?! No i to nie wszystko, sterować możemy tym insektem poprzez komputer, smartfona, lub aparaturę. Na pokładzie posiada GPS i kamerkę w zależności od wersji.

20121103200838-Dragonfly-Models

 

Podstawową wersje w preOrderze możemy mieć już za 350 zł ( 99 dolców) a już taką fajna z WiFi i kamerką za 350 dolców. Zabawka godna uwagi ze względu na możliwości i cenę która jest porównywalna z KITEM quadcoptera. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej lub zakupić może zrobić to na oficjalnej stronie http://www.indiegogo.com/robotdragonfly

 

 

 

Przemek

Twórca portalu techfreak, elektronik, pasjonat wszystkiego co fajnie, co można przerobić. W wolnym czasie grzebie przy nettemp. A sport jaki uprawia to mini drony klasy 250.