Robot Kenshiro ma kości i mięśnie ale głowy zabrakło

kenshiro-skeleton-cross-section_642_362_force

Pisałem już o robocie Disneya co wygląda jak maszyna z terminatora, nooo i znowu muszę napisać o humanoidzie który coraz bardziej zbliża nas czyli całą ludzkość do ZAGŁADY buahaha ha ha! hahaha buh buha buha hahaha, znaczy się do coraz większego rozwoju technologicznego.

 

Mianowicie mowa o robocie o nazwie Kenshiro który został zaprojektowany przez Yuto Nakanishi i zespół naukowców z University of Tokyo. Niby w sumie jakiś tam robot, kolejny na wzór człowieka ale tym razem można wziąć dosłownie słowo na wzór ponieważ robot ma kości i mięśnie. Oczywiście nie są prawdziwe a zrobione z metalu, silników i linek.

Robot robi wrażenie ze względu na konstrukcje i systemy mięśni i kości ale zabrakło mu głowy, może to i dobrze bo by uciekł i założyl skonstruował rodzinę lol :) No ale jak to ja zawsze mam jakiś pomysł i proponuje taka głowę:

albo taka :):):)

źródło  engadget.com/2012/12/12/kenshiro-robot

Przemek

Twórca portalu techfreak, elektronik, pasjonat wszystkiego co fajnie, co można przerobić. W wolnym czasie grzebie przy nettemp. A sport jaki uprawia to mini drony klasy 250.