Raz zdarzyło mi się kupić zegarek z aliexpress i to miał być ostatni raz.

Potrzebowałem mieć zegarek, zwykły, który nie wymagał by codziennego ładowania. Zegarek mam jeden, LG G watch R o którym kiedyś pisałem. Ma on już ponad dwa lata, działa ale są z nim pewne problemy o których napiszę za jakiś czas. Dlatego też potrzebowałem mieć zamiennie zwykły tani zegarek. Myślałem o CASIO DW-5600 ale jest trochę drogi jak na swoje możliwości w stosunku do smartwatcha i trochę mały. Uważam że większe zegarki lepiej wyglądają. Znalazłem na chińskich portalach idealny zamiennik, który spełnił moje wymagania, był tani i większy. Mowa o SKMEI 1134. SKMEI to znana marka, która produkuje tanie zegarki, które bardzo mocno przypominają inne znane zegarki :)

Skmei 1134 nie ma wielu opcji, posiada alarm, podświetlenie, stoper i jest wodoodporny. Całość czyli obudowa i pasek jest wykonany z jakiejś gumy. Posiadam go już parę miesięcy i nie mam problemu z łamiącym się paskiem czy wątpliwą odpornością na wodę w czasie przyciskania przycisków. W czasie „testów” wykryłem jedną wadę, pasek przyjmuje zapachy takie jak dym, które nawet po umyciu go w przeróżnych płynach nie chcą ustąpić. Po prostu któregoś dnia po ognisku wyczułem, że zegarek cały czas cuchnie dalej dymem, nic nie dawało rady usunąć tego zapachu. Żona wpadła na pomysł spryskania go swoim perfumami. Zapach ogniska znikł ale został zapach perfum, który nie koniecznie przypadł mi do gustu. Po wielokrotnym czyszczeniu mydłem i ludwikiem zapach w końcu wywietrzał.

Podsumowując SKMEI 1134 to tani zegarek, który mogę polecić ale który posiada tą jedna małą wadę. Można go zakupić na banggood. A poniżej więcej fotek.