Taką wizytówkę powinien mieć każdy tech frik !

Latając po elektrodzie zobaczyłem fajny projekt Elektroniczna wizytówka LCD i przypomniało mi się że już takie wizytówki widziałem na zagranicznych portalach ale o tym później.

Fajny bajer czy rzeczywiście przydatna wizytówka ? No jasne że to i to ;D a dodatkowo reklama swoich umiejętności. Elektroniczna wizytówka na pewno jest efektowna ale prze wszystkim droga. Niestety elementy elektroniczne kosztują nie mówiąc już o czasie.

Autorem naszej polskiej wizytówki jest Robert Kuna, poniżej fotki:

5587917600_1355069614

_ico_force_compress

 

Generalnie uwielbiam takie projekty i może w końcu sam się zabiorę za coś takiego :D. Niestety z przykrością muszę wszystkich powiadomić że nie ma tym razem filmiku z YT, może autor kiedyś coś wstawi.

EDIT: Jest filmik !

Dobra, ale pisałem że pokaże też zagraniczną wersję, różni się ona w sumie wszystkim ale też jest ciekawa. Mowa o Digital Business Card. Na instructables.com można zobaczyć jak złożyć krok po kroku takie cudo :)

bcard2 bcard1

 

No i jest filmik :D

Oświadczam że to nie jest żadna reklama i nie znam Roberta osobiście ;P

 

 

 

Przemek

Twórca portalu techfreak, elektronik, pasjonat wszystkiego co fajnie, co można przerobić. W wolnym czasie grzebie przy nettemp. A sport jaki uprawia to mini drony klasy 250.