Techfreak poleca strims.pl

techfreak_strims_642_362_force

Dziś zamiast wpisu o ciekawostkach, testach lub linuksowaniu będzie o młodym i całkiem fajnym serwisie internetowym strims.pl.

Co to strims.pl? Jak sami o sobie piszą są jednym słowem wolnym internetem w internecie :)

„Strimy to strumienie treści związane z dowolnym tematem. Strim to Twoje hobby, to informacje z Polski..”

„Strimy to coś więcej niż zwykłe kategorie dzielące treści na grupy. Strimy w odróżnieniu od kategorii nie są ograniczone (może ich być dowolna ilość na dowolny temat) oraz są tworzone i zarządzane wyłącznie przez użytkowników. Każdy strim to osobne i niezależne miejsce z własnym klimatem, zasadami i społecznością”

„Strims charakteryzuje się także brakiem ingerencji administracji w treści dodawane przez użytkowników. Nie ma odgórnej moderacji. Każdy strim ma swoich własnych moderatorów wybranych ze społeczności strimu i to oni ustalają zasady w swoim strimie.”

Nie będę ukrywał że na strims dosłownie zostałem wykopany z wykopu i od razu ten serwis spodobał mi się bardziej ..sorry wykop. Kategorie czyli tak zwane strimy bardziej przypadły mi do gustu niż ogólne wysypisko linków. Serwis ma na razie ok 4 tyś odwiedzin dziennie jest całkiem podobny do reddit i pisze że charakteryzuje się brakiem ingerencji administracji to albo nie wie co mówi albo nie liczą na 100 tyś odwiedzin dziennie :)

Tak sobie myślę co będzie jak będą mieli te 100 tyś i propozycje reklam nie do odrzucenia. Czy strims się zmieni jak wiele portali które wpychają reklamę gdzie się da, gdzie wpisy są moderowane maksymalnie? Dlaczego się tak martwię o to? Bo strims.pl po prostu podoba mi się w takiej formie jaką ma teraz. Jedna reklama nikomu nie przeszkadza a pewnie im pomaga. Wiadomo że serwisy same często nie mają się jak utrzymać a tym bardziej jak ruch skacze w górę.

No wiec nie zanudzając was moimi przemyśleniami zachęcam was do sprwdzania czy nie ma strimów które was zaintersują na strims.pl

 

Przemek

Twórca portalu techfreak, elektronik, pasjonat wszystkiego co fajnie, co można przerobić. W wolnym czasie grzebie przy nettemp. A sport jaki uprawia to mini drony klasy 250.